Turtas pajuryje

Įgyvendinti projektai

Gintarinė kopa

Tvenkinių gatvė 50, Palanga

„Gintarinė kopa“ – mažaaukštės statybos projektas Palangoje. Projektą sudaro pačiame miesto centre pastatytame name, 24 nauji apartamentai, pritaikyti šiuolaikiniams žmonių poreikiams. Name įrengti 3 aukštai, tad jis nesukuria sunkaus emocinio atspalvio, pastatas atrodo elegantiškai ir spinduliuoja subtilumu. Išskirtinis projekto bruožas – jaukios ir erdvios terasos ir balkonai. Kiekviena privačia erdve gali džiaugtis visi pastate įrengti nauji apartamentai.

Jūros kopa​

Audros g. 1A, Klaipėda

„Jūros kopa“  – mažaaukštės statybos projektas Melnragėje. Projektą sudaro 10 naujų butų su erdviomis terasomis, aukštomis lubomis ir patogiu išplanavimu. O svarbiausia – vaizdu į jūrą. Šiuolaikiškai įrengti namai suteikia galimybę džiaugtis ne tik moderniais sprendimais, bet ir magiška namų aplinka.

Birutės rezidencija​

Klaipėdos pl. 36, Palanga

,,Birutės rezidencija“ – mažaaukštės statybos projektas Palangoje. Projektą sudaro nauji apartamentai įrengti su erdviomis ir šiuolaikiškomis net iki 18 kv.m. terasomis, mediniais langais, ekologiškomis apdailos medžiagomis ir patogiu apartamentų išplanavimu. Tai skoningas ir modernus projektas, skirtas aukščiausius kriterijus keliantiems gyventojams. Šiuolaikiškas, modernus ir išskirtinis projektas atitiks net išrankiausių naujakurių poreikius.

Dvaro rezidencija​

Tauralaukio g. 24, Klaipėda

,,Dvaro rezidencija“ – daugiabučių gyvenamųjų namų kvartalas Tauralaukyje, vaizdingame Danės upės slėnyje. Projektą sudaro erdvūs būstai su privačiomis terasomis ir žaliaisiais plotais  orientuoti į žmogaus privatumą, poilsį, šeimyninį gyvenimą. Kvartalo viduje suformuota žalia oazė su pasivaikščiojimo takeliais, sporto aikštynais, vaikų žaidimo aikštelėmis  ir poilsio zonomis.

Gindulių trio

Ginduliai, Rasų g.3, Klaipėda

,,Gindulių trio“ – naujos statybos namų projektas Klaipėdoje. Projektą sudaro modernūs 103
kv.m 4 kambarių namai su lauko terasa, sandėliuku, stogine dviems automobiliams ir pilnai
sutvarkytu gerbūviu,pastatyti iš kokybiškų ir modernių medžiagų, labai racionaliai ir patogiai
išplanuoti. Modernūs architektūriniai sprendimai, protingai ir patogiai išplanuotos vidaus erdvės
bei aptverta teritorija.

Reikia pagalbos?

Susisiekite ir mes Jums padėsime išsirinkti svajonių būstą.