Skip links

Apie mus

Esame NT vystytojai

Mūsų istorija

Mūsų įmonė – profesionalai NT srityje, dirbantys su šiuolaikiškiausiais projektais. Šioje sferoje dirbame daugiau nei 10 metų, per kuriuos ištobulinome geriausius įgūdžius ir sukaupėme svarbiausią patirtį, investuojant ir vystant gyvenamuosius, komercinės ar pramonės paskirties NT projektus Klaipėdoje, Palangoje ir kituose pajūrio miestuose.

Galbūt visuomet svajojote gyventi prie jūros, tačiau neradote sau tinkamo pasiūlymo? Mūsų komanda gali pasirūpinti, jog pagaliau sužinotumėte, kur iš tiesų laukia Jūsų svajonių namai. Mūsų kuriami ir vystomi NT projektai pajūryje – aukščiausios klasės statiniai, atitinkantys tarptautinius kokybės standartus, o jų projektai kuriami atsižvelgiant į šiuolaikinių gyventojų bei konkrečių klientų poreikius. Mūsų tikslas – pasiūlyti klientams miesto ir gamtos harmoniją apjungiančius projektus, kuriuose tikrai juntama šilta namų dvasia. Mums rūpi šeima įr bendruomenė, todėl stengiamės, kad kiekvienas projektas apjungtų galimybę darniai auginti šeimą bei bendrauti su kaimynais.

Kurti ir plėtoti NT projektus pajūryje, siūlant klientams konkurencingas rinkos kainas ir nesibaiminant net ambicingiausių projektų. Mūsų vizija – tapti lyderiaujančia NT projektų kompanija Lietuvoje, galinčia pasiūlyti išskirtinius ir šiuolaikiškus projektus, pasižyminčius naujausių technologijų ir gamtos darna.

10+
Metai patirties vystant NT projektus.
100+
Pastatytų ir parduotų objektų
100+
Patenkintų šeimų
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies) norint užtikrinti geriausią patirtį svetainėje. Tęsdami naršymą Jūs sutinkate, kad būtų naudojami slapukai. Norėdami sužinoti daugiau, perskaitykite mūsų privatumo politiką.