Turtas pajuryje

Šeimų piknikas perkeliamas į šeštadienį

Rugpjūčio 31 d., šeštadienį, nuo 21 val. ant didelės pievos, Aušrinės g., Klemiškė II, Klaipėdos r., vyks kino vakaras vaikams, kurio metu bus rodomas animacinis filmas ,,Mažasis princas’’ kartu su pikniku.

 

Projekto „Šeimos alėja’’ vystytojai prisideda prie ne vieno projekto Lietuvos pajūryje statybų. Šis projektas ne išimtis. Simboliškai paminint vasaros pabaigą Klaipėdiečiai bei miesto svečiai kviečiami į šventę, kurios metu po atviru dangumi bus rodomas animacinis filmas.

Nuo 13 val. iki 20 val. projekte vyks atvirų durų diena, kurios metu bus galima apžiūrėti kvartalą šalia Klaipėdos „Šeimos alėja‘’, o vaikams pasidžiaugti įvairiomis pramogomis. Vėliau, nuo 21 val. vyks piknikas ir filmo peržiūra su popkornais. Rekomenduojama pasiimti kompaniją, pleduką bei užkandžių.

ŠEIMOS ALĖJA – kvartalas kuriamas pasirinkimo laisvės ir inovacijų pagrindais. Technologijos naudojamos tikslingai ir efektyviai, taip kuriant patogią, saugią ir ekologišką aplinką.

Daugiau informacijos apie projektą: www.seimosaleja.lt

Registracija į atvirų durų dieną: +370 639 02008, daugiau informacijos apie renginį: +370 639 74268

RENGINIO PROGRAMA:
13-20 val. – atvirų durų diena projekte „Šeimos alėja‘‘.
21-23 val. – kino filmas „Mažasis princas’’, šeimų piknikas.

Esant blogoms oro sąlygoms, renginys gali būti atidėtas.

„Griežtai draudžiama „Vakarų eksprese paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.“

Share on facebook